Połączenie trzech firm (Arysta LifeScience, Chemtura i Agriphar) stwarza wiele nowych możliwości i perspektyw dla klientów. Połączone siły umożliwiają szybsze wprowadzanie na rynek nowoczesnych produktów, lepsze dostosowanie oferty do potrzeb kontrahentow oraz zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta.

W obecnej ofercie Arysta LifeScience Polska każdy producent rolny znajdzie interesujące go produkty przeznaczone do upraw rolniczych, sadowniczych oraz warzyw i roślin ozdobnych, jak i produkty biobójcze przeznaczone do higieny sanitarnej. W naszej ofercie znajdują się aktualnie 73 produkty w 9-ciu kategoriach.

Obok znanych marek korporacyjnych w kategoriach oferujemy szereg produktów z innych firm agrochemicznych z całego świata. Specjalną grupę stanowią producenci japońscy jak: Nissan Chem., Sumitomo Chem., Asahi Chem.,dostarczający wysokiej jakości środki jak np. Asahi, Targa Super, Apacz, Sumi-Alpha, Zoom. Bardzo ważnymi partnerami są również: kanadyjska firma Rotam, włoska firma Isagro i indyjska Indofil Chem.

Dzięki tak szerokiej współpracy nasza oferta może być łatwo dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku.

Zespół firmy Arysta LifeScience Polska liczy 40 pracowników, z czego 18 osób pracuje w terenie utrzymując bezpośredni kontakt z naszymi klientami. Nasi przedstawiciele przekazują informacje na temat oferowanych środków i nawozów, jak również służą swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie
uprawy roślin.