Dlaczego Arysta

Wspólnie pracujemy na sukces rolników

Liczba ludności na świecie stale rośnie i osiągnęła już ponad 7 miliardów. Aby zaspokoić potrzeby żywnościowe świata, istotna jest właściwa ochrona upraw- robimy wszystko aby pomóc w tym rolnikom. Według Europejskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin, światowa produkcja żywności spadnie o 40 procent w przypadku braku skutecznych narzędzi do ochrony upraw przed chwastami, szkodnikami i chorobami. Poprzez rozwój unikalnych, innowacyjnych technologii ochrony i biostymulacji roślin pomagamy rolnikom nie tylko zwiększyć  wydajność ich produkcji, ale także  istotnie wpłynąć na jakość i bezpieczeństwo produkowanej żywności.

Wierzymy, że to, co robimy, jest ważne dla zrównoważonej przyszłości.

 

Są różne firmy, ale my jesteśmy wyjątkowi

Wyjątkowy model biznesowy “Asset-Light, High-Touch” pozwala nam szybko odpowiadać  na zmieniające się potrzeby rynku i dostarczać produkty najlepszej jakości spełniające oczekiwania naszych klientów.

Wyjątkowa kombinacja produktów – począwszy od zapraw nasiennych po preparaty do ochrony biologicznej i biostymulacji pozwala tworzyć kompletne programy ochrony upraw.

Wyjątkowe możliwości badawcze – globalne centrum zapraw nasiennych, nowoczesne fabryki preparatów do ochrony biologicznej i biostymulacji oraz centrum doskonalenia formulacji produktów ochrony roślin napędzają naszą innowacyjność.

Wyjątkowi pracownicy specjaliści z fachową wiedzą, wyjątkowe osobowości, ludzie prawdziwie zaangażowani w to, co robią. To właśnie oni sprawiają, że nasza firma to wyjątkowe miejsce pracy.

Wyjątkowe możliwości rozwoju napędzane naszą globalną obecnością.

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Naszych pracowników zachęcamy do aktywnego podejścia do pracy, dzielenia się pomysłami i  doświadczeniem. Każdy pracownik czerpiąc z wiedzy i wskazówek kolegów ma szansę stać się liderem własnego projektu. Bliska współpraca wszystkich zespołów organizacyjnych pozwala na sprawny przepływ informacji i  szybkie podejmowanie decyzji.
Nasi pracownicy cenią sobie swobodę działania. Pracujemy w oparciu o wysoką kulturę biznesu i wzajemny szacunek do ludzi i środowiska.

Oferty pracy